Maluszkowo

+48 500 055 518

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Justyna jest uśmiechniętą i ciepłą osobą, której praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji. Do każdego podchodzi indywidualnie – dzieli ich radość, smutki i ceni sobie ich szczerość i wdzięczność. Dąży do tego by dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie podczas pobytu w przedszkolu.

Ciocia Kasia to opiekunka dziecięca, która ukończyła kurs „Opiekun dziecięcy w żłobku i klubie dziecięcym”. Doświadczenie nabyła pracując z dziećmi w żłobku. Jest osobą miłą, uśmiechniętą, cierpliwą i troskliwą. Pracuje w naszej placówce od maja 2022 roku.

Ciocia Ania również ukończyła kurs Opiekunki Dziecięcej. Pełni rolę kierownika naszej placówki. Z Maluszkowo związana od 2019 roku. Dba o bezpieczeństwo dzieci i wspiera ich rozwój na każdym etapie. Jest osobą pracowitą, bardzo miłą i opiekuńczą. Umila dzieciom czas w żłobku poprzez wymyślanie różnych prac plastycznych.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.