Maluszkowo

+48 500 055 518

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Justyna jest uśmiechniętą i ciepłą osobą, której praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji. Do każdego podchodzi indywidualnie – dzieli ich radość, smutki i ceni sobie ich szczerość i wdzięczność. Dąży do tego by dzieci czuły się swobodnie i bezpiecznie podczas pobytu w przedszkolu.

Ciocia Ania również ukończyła kurs Opiekunki Dziecięcej. Pełni rolę kierownika naszej placówki. Z Maluszkowo związana od 2019 roku. Dba o bezpieczeństwo dzieci i wspiera ich rozwój na każdym etapie. Jest osobą pracowitą, bardzo miłą i opiekuńczą. Umila dzieciom czas w żłobku poprzez wymyślanie różnych prac plastycznych.

Pani Ania ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Rzeszowskim z tytułem magistra. Jest mamą trójki dzieci i z własnego doświadczenia wie jak wiele czasu trzeba poświęcić każdemu dziecku. Nauczycielem wychowania przedszkolnego w Maluszkowo jest od września 2023 roku. Wybrała pracę w przedszkolu, ponieważ lubi opiekować się dziećmi. Każdego dnia na nowo może odkrywać i rozwijać poprzez zabawę i naukę w małym człowieku jego umiejętności i zainteresowania.
Praca z dziećmi nigdy nie jest monotonna! W dzieciach urzeka ją ich bezinteresowność i spontaniczność. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji przede wszystkim wtedy, gdy dzieci odwdzięczają się radością i zaufaniem. Radość dziecka jest dla niej wielką nagrodą.

Ciocia Natalia kocha dzieci od zawsze! Ukończyła Kurs Opiekun dziecięcy w żłobku i klubie dziecięcym. Jest osobą pogodą, uśmiechniętą, pracowitą zawsze gotową do pomocy i zabawy z maluszkami. Kocha pracę z dziećmi, daje jej ona dużo radości i satysfakcji. Ze Żłobkiem Maluszkowo jest związana od września 2022.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.