Maluszkowo

+48 535 383 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Edyta – nauczyciel wychowania przedszkolnego i opiekunka dziecięca. Absolwentka Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej a także pedagogiki z terapia przedszkolną Uniwersytetu Rzeszowskiego z tytułem Magistra. Praca z dziećmi w żłobku dla niej to najbardziej satysfakcjonująca
i wdzięczna praca. Cały czas można nauczyć się czegoś nowego od tych Małych Istotek. Jest osobą empatyczna, miłą, kreatywną, budzącą zaufanie wśród dzieci i rodziców. Każdy uśmiech dziecka to najlepsza nagroda za prace jaką wkładam w ich rozwój i wychowanie. Każde dziecko jest odrębnym światem, który stara się poznawać, a kolejny dzień zawsze różni się od poprzedniego. Od 2016 roku związana z Maluszkowo, a od 2017 roku sprawująca funkcję dyrektora placówki. Jej pasją jest czytanie książek, odkrywanie 

i zwiedzanie nowych miejsc.

 

Ciocia Iwona – prace z dziećmi zaczęła 9 lat temu. Ukończyła dwuletnia szkołę o profilu opiekunki dziecięcej. Dzieci ją fascynują! Lubi poznawać świat ich oczami. Bardzo ważne jest dla niej, aby dzieci czuły się bezpiecznie, otoczone ciepłem i wsparciem. Uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, długie spacery oraz czytanie książek. 

 

Ciocia Joanna – dyplomowana położna, a prywatnie mama dwójki dzieci. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. pracując na oddziale położniczym i noworodkowym. Jednak to praca z dziećmi w żłobku dostarcza jej najwięcej radości i satysfakcji. Szybko nawiązuje kontakt z dziećmi, dzięki czemu może wraz z rodzicami w pełni współuczestniczyć w opiece i kształtowaniu małego człowieka. Jej pasja są górskie wędrówki oraz ogrodnictwo.

 

Ciocia Magdalena – prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Skończyła pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą. Jest wesołą i energiczną osobą z pozytywnym nastawieniem do świata. Do momentu kiedy zaczęła pracę w Maluszkowie jej kariera zawodowa związana była z pracą z dziećmi i młodzieżą w bibliotece i świetlicy szkolnej oraz w żłobku. Po pracy relaksuje się przy pracach ogrodowych i aktywnym spędzaniu czasu z rodziną.

Ciocia Natalia – prywatnie mama. Ukończyła kurs Pomocy nauczyciela oraz kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Jest osobą odpowiedzialną, pełną energii i uśmiechu o pogodnym usposobieniu, potrafiącą zapanować nad złymi emocjami, tolerancyjną, ale także spostrzegawczą. Potrafiącą logicznie myśleć oraz mającą jedocześnie zdolność do koncentracji uwagi. Praca z dziećmi bardzo ją satysfakcjonuje. W wolnym czasie lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i kulturę. Jest osobą kreatywną i lubi wykonywać prace plastyczne oraz manualne.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.