Maluszkowo

+48 535 050 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Marzena – opiekunka dziecięca

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Pełni rolę kierownika placówki. W Maluszkowie pracuje od lutego 2019 r. Na co dzień jest uśmiechniętą osobą i pełną pozytywnej energii, którą przekazuje maluszkom, Jest również osobą otwartą i odpowiedzialną. Stara się, aby każde dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ dobro każdego z nich jest najważniejsze. Praca w żłobku przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Jest przekonana, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka . Ceni sobie dobrą współpracę i komunikację z rodzicami oraz kadrą żłobka.

 

 

Ciocia Ola – opiekunka dziecięca
Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Od marca 2022 r. pracuje w żłobku Maluszkowo Primus. Łatwo nawiązuje z maluszkami kontakt , zdobywając ich sympatię i zaufanie Jest bardzo zorganizowaną osobą, kreatywną odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, punktualnością, troskliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Dzieci zawsze w każdej chwili mogą liczyć na jej wsparcie, miłość i troskę. Codzienne uśmiechy podopiecznych dodają jej nowej energii do dalszych działań.

Ciocia Monika – opiekunka dziecięca

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.

W Maluszkowie pracuje od września 2023 r. To osoba ciepła, miła, pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta.

Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości oraz rodzi wiele nowych pomysłów do robienia tego co lubi.

Priorytetem dla niej jest dobra i miła współpraca z dziećmi, rodzicami oraz całą kadrą żłobkową.

 

 

Ciocia Edyta – opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Swoją przygodę ze żłobkiem Maluszkowo zaczęła od 2022 roku. Wiedzę, którą zdobyła poprzez szkolenie w pełni wykorzystuje w swojej pracy z dziećmi. Jest zawsze uśmiechnięta, pełna pomysłów i bardzo muzykalna. Każdego dnia stara się w pełni wykorzystać czas spędzony z dziećmi, oraz dba o ich bezpieczeństwo. Jest osobą odpowiedzialną, troskliwą i uwielbia dzieci.

Ciocia Daria – opiekunka dziecięca 

Jest uczniem szkoły Policealnej Cosinus (semestr III), kierunek – opiekunka dziecięca. Jest  osobą odpowiedzialną, opanowaną, kreatywną, potrafi budować dobre relacje z dziećmi i personelem placówki opiekuńczo-wychowawczej. Bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych to dla niej priorytet.

 

 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.