Maluszkowo

+48 535 050 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Marzena – opiekunka dziecięca

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Pełni rolę kierownika placówki. W Maluszkowie pracuje od lutego 2019 r. Na co dzień jest uśmiechniętą osobą i pełną pozytywnej energii, którą przekazuje maluszkom, Jest również osobą otwartą i odpowiedzialną. Stara się, aby każde dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ dobro każdego z nich jest najważniejsze. Praca w żłobku przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Jest przekonana, że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka . Ceni sobie dobrą współpracę i komunikację z rodzicami oraz kadrą żłobka.

 

Ciocia Beata – opiekunka dziecięca i pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego 

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Ze żłobkiem Maluszkowo Primus związana jest od 2019 r. Lata praktyki, wiedzy i doświadczeń wykorzystuje w pracy, z dziećmi dbając o ich bezpieczeństw i wspiera ich rozwój. Każdy nawet mały postęp dziecka traktuje jak swój wielki sukces. Jest osobą miła, pracowitą, obowiązkową, sumienną, a powierzone jej zadania wykonuje z dużym zaangażowaniem. 

 

Ciocia Ola – opiekunka dziecięca
Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Od marca 2022 r. pracuje w żłobku Maluszkowo Primus. Łatwo nawiązuje z maluszkami kontakt , zdobywając ich sympatię i zaufanie Jest bardzo zorganizowaną osobą, kreatywną odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, punktualnością, troskliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Dzieci zawsze w każdej chwili mogą liczyć na jej wsparcie, miłość i troskę. Codzienne uśmiechy podopiecznych dodają jej nowej energii do dalszych działań.

 

Ciocia Ilona – opiekunka dziecięca 

Ukończyła szkołę Policealną o profilu opiekunka dziecięca. Od 2021 r.  pracuje w żłobku Maluszkowo Primus. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości. Stara się aby każde dziecko czuło się bezpiecznie.  Bardzo lubi prowadzić zajęcia taneczno ruchowe. Jest osobą miłą, odpowiedzialną, pracowitą i cierpliwą.

 

Ciocia Renia – opiekunka dziecięca
Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Pracę z Żłobku Primus Maluszkowo zaczęła od października 2022 r .Codziennie w pracy, jest uśmiechniętą i pełną energii z pozytywnym nastawieniem do działania, które chciałaby jak najlepiej przekazać maluszkom. Jest również osobą o dobrym podejściu do maluchów, przede wszystkim odpowiedzialną, kreatywną, otwartą, cierpliwą, komunikatywną, uczciwą ,wesołą ,pomysłową o talencie 

i zdolnościach organizacyjnych z wysoką kulturą osobistą. Stara się ,aby każde dziecko z osobna czuło się bezpieczne i uśmiechnięte, ponieważ priorytetem dla niej jest najważniejsze szczęście i dobro każdego maluszka. Dlatego bardzo lubi swoją pracę w żłobku ,którą traktuję jako pasję. Bez względu na wiek i płeć dziecka bardzo szybko potrafi, nawiązać bliskie relacje z maluchami. Kocha dzieci ,a praca z nimi przynosi jej ogromną przyjemność i satysfakcję każdego dnia.

 

Ciocia Daria – opiekunka dziecięca 

Jest uczniem szkoły Policealnej Cosinus (semestr III), kierunek – opiekunka dziecięca. Jest  osobą odpowiedzialną, opanowaną, kreatywną, potrafi budować dobre relacje z dziećmi i personelem placówki opiekuńczo-wychowawczej. Bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych to dla niej priorytet.

 

Ciocia Renia – pomoc opiekunki dziecięcej
Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Jest osobą ciepłą, otwartą

i szczerą, cechuje ją cierpliwość i chęć pomocy. Z uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem dba o to by wszystkim dzieciom czas płynął miło 

i przyjemnie. Zabawa z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.