Maluszkowo

+48 608 350 998

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Gosia G (przedszkole): Ukończyła studia na kierunku filologia angielska, ze specjalizacją nauczycielską. Uwielbia patrzeć jak dzieci chłoną wiedzę. Praca z przedszkolakami jest wyzwaniem, które Ciocia codziennie chętnie podejmuje, dzięki czemu stale się dokształca poprzez obserwowanie oraz słuchanie ich. Co więcej, praca z dziećmi nigdy nie jest monotonna. Kocha pracować z młodymi ludźmi, ponieważ daje to wiele  satysfakcji przede wszystkim wtedy, gdy one odwdzięczają się radością i zaufaniem. Swoją pracę wykonuje rzetelnie, pragnie by dzieci zaczęły samodzielnie myśleć i rozwijać się. Uważa, że najważniejsze w pracy w przedszkolu jest umiejętność swobodnej rozmowy. To buduje zaufanie, inspiruje, daje impuls do ich i cioć działania. 

 

 Ciocia Gosia B (żłobek): Opiekunka dziecięca w żłobku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekunka do dzieci .Ukończyła kurs Opiekunki dziecięcej . Jest osobą miłą, cierpliwą i opiekuńczą. Z placówką Maluszkowo związała się od rozpoczęcia stażu ,następnie pozostała jako pracownik żłobka.

Ciocia Iza: Opiekunka dziecięca ,asystent nauczyciela przedszkola skończyła szkołę policealną na kierunku Asystent Nauczyciela w przedszkolu i kurs Opiekunki dziecięcej. Od ponad 4 lat zajmuje się opieką nad dziećmi w różnym wieku. Z Maluszkowo związana od marca 2022 początkowo jako pomoc nauczyciela w przedszkolu aktualnie w żłobku jako opiekunka .Praca z małymi dziećmi daje wiele satysfakcji i radości .Kieruje się przede wszystkim troską o ich bezpieczeństwo, ale również o ich prawidłowy rozwój. W łatwy sposób nawiązuje z dziećmi kontakt ,zdobywając ich sympatię i zaufanie.

 

Ciocia Paulina: Nauczyciel grupy przedszkolnej oraz koordynator placówki.
 Studia na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Autyzmu Integracji sensorycznej pozwoliły mi na podjęcie dobrej decyzji o pracy .Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam w 2010roku . W wykonywaniu mojego zawodu najbardziej zależy mi, aby dzieci czuły się bezpieczne, akceptowane i dobrze rozumiane. Dbam o to, aby rozwijały się w atmosferze miłości, życzliwości, wyrozumiałości i wzajemnym szacunku. Staram się rozwijać ich pasje, dostrzegać indywidualne potrzeby oraz wspierać w trudnych dla nich chwilach. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy stosuję różne metody, które dopasowuję do możliwości rozwojowych i aktualnych potrzeb dziecka.

 

Jestem szczęśliwa, bo robię to, co kocham, a największą nagrodą dla mnie jako nauczyciela i rodzica jest szczery uśmiech dziecka.

Ciocia Janina: jej codzienną misją jest utrzymanie porządku w naszym przedszkolu oraz żłobku. 

Pomaga nam przy wydawaniu obiadów oraz dba o nasz plac zabaw i oto aby było czysto i przyjemnie. Jest bardzo lubiana przez wszystkie dzieci
oraz rodziców, codziennie uśmiechnięta i życzliwa.

 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.