Maluszkowo

+48 608 350 998

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Gosia przedszkole – Ukończyła studia na kierunku filologia angielska, ze specjalizacją nauczycielską. Ukończyła również kurs „opiekunka dziecięca”. Odbyła podstawowe szkolenie pomocy przedmedycznej. Uwielbia patrzeć jak dzieci chłoną wiedzę. Praca z przedszkolakami jest wyzwaniem, które codziennie chętnie podejmuje. Co więcej, praca z dziećmi nigdy nie jest monotonna. Lubi pracować z młodymi ludźmi, ponieważ daje to wiele satysfakcji przede wszystkim wtedy, gdy one odwdzięczają się radością i zaufaniem. Pragnie, by dzieci zaczęły samodzielnie myśleć i rozwijać się. Uważa, że najważniejsze w pracy w przedszkolu jest umiejętność swobodnej rozmowy. To buduje zaufanie, inspiruje, daje impuls do ich i jej działania. 

 

 

Ciocia Ewelina – Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie oraz kursu „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. 

Odbyła podstawowe szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej. 

W swojej karierze zawodowej zdobyła duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat trzech. Jest osobą kreatywną, pogodną i pozytywnie nastawioną do życia. Pracę z dziećmi traktuje jako swoją pasje. Jej zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy dziecka, kiedy widzi jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy.

 

Ciocia Gosia żłobek – ukończyła kurs „Opiekunka Dziecięca” jak również kurs „Neurologiczne podstawy rozwoju dziecka do 3 roku życia”, „Źródła szans i zagrożeń dla rozwoju dziecka do 3 roku życia” oraz „Masaż Shantala”. Odbyła podstawowe szkolenie pierwszej pomocy przedlekarskiej. Jest osobą spokojną, uśmiechniętą i kochającą dzieci. Jej pasją jest właśnie praca z dziećmi, którą rzetelnie wykonuje. Daje jej to ogromną radość i satysfakcję. W pracy kieruje się zawsze dobrem dziecka, ważne jest to, aby każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne.

Ciocia Janina – jej codzienną misją jest utrzymanie porządku w naszym przedszkolu oraz żłobku. 

Pomaga nam przy wydawaniu obiadów oraz dba o nasz plac zabaw i oto aby było czysto i przyjemnie. Jest bardzo lubiana przez wszystkie dzieci
oraz rodziców, codziennie uśmiechnięta i życzliwa.

 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.