Maluszkowo

+48 535 383 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

fot. własne

Luty w naszym żłobku rozpoczęliśmy od balu karnawałowego, gdzie dzieci wcielały się w różne postacie bajkowe.  Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, motylki i wróżki, a chłopcy w Spider-man’a, Batmana, strażaków, czy bohaterów Psiego Patrolu i wiele innych postaci bajkowych. W trakcie karnawałowych zabaw wykonywane były przez fotografa zdjęcia indywidualne a także grupowe. W trakcie karnawałowych szaleństw był również czas na słodkie przekąski.

W lutym obchodziliśmy Dzień Parasola, gdzie nie obyło się bez zabaw z kolorowymi parasolami, Dzień Pizzy kiedy to jedliśmy przepyszną pizzę, Walentynki. Tego dnia dzieci były ubrane na czerwono, sala udekorowana była czerwonymi serduszkami. Ciocie tego dnia opowiedziały dzieciom jak okazywać sobie przyjaźń, szczęście i miłość bliskim osobom. Maluszki doskonaliły swoje umiejętności w wykonywaniu wielu prac plastycznych.

Urodziny w miesiącu lutym obchodziliśmy wspólnie z Olą, której to śpiewaliśmy wesołe sto lat oraz składaliśmy moc życzeń i uścisków.