Maluszkowo

+48 535 050 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

Pierwszego lutego w naszym żłobku odbył się Bal Karnawałowy. Od samego rana można było spotkać u nas wiele postaci z bajek. Wystrój Sali wprowadzał w radosny nastrój i zachęcał do zabawy przy rytmach muzyki. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w różnych zabawach podczas tańców. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przniosła wiele radości.
8 lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek. W tym dniu robiliśmy pączki z papieru, które dekorowaliśmy kolorową plasteliną oraz kolorowymi skrawkami materiału. Było przy tym wiele śmiechów i zabawy.
14 lutego obchodziliśmy Walentynki. W naszych salach w tym dniu królował kolor czerwony , były też czerwone serduszka. Tego dnia z dziećmi robiliśmy duże serce które wyklejane było kawałkami czerwonego materiału. Dzieci pięknie wyklejały serduszko walentynkowe, a w powietrzu unosiły się balony w kształcie serc.
20 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. To tego dnia głównymi bohaterami były kotki. W tym dniu dzieci wykonały piękne prace. Współną zabawę rospoczęliśmy od malowania twarzy przy czym było wiele radości. Maluszkom bardzo się podobała zabawa w kotka.
W lutym obchodziliśmy 1 urodziny Klary , 2 urodziny Hani oraz 3 urodziny Leona. Wspólnie zaśpiewaliśmy im ,,Sto lat ‘’,złożyliśmy życzenia. Były tańce z balonami oraz prezenty. Klarze , Hani oraz Leonowi życzym wszystkiego co najwspanialsze , najpiękniejsze i najlepsze.