Maluszkowo

+48 535 050 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

źródło: Maluszkowo

Miesiąc luty w naszym żłobku rozpoczął się od „ Balu Karnawałowego”, który jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. Dzieci mogły przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Przez cały dzień w żłobku panowała karnawałowa atmosfera, a dzieci mogły bawić się, tańczyć i śpiewać.

14 lutego odbywały się Walentynki święto miłości i przyjaźni. Wszystkie maluszki przyszły ubrane odświętnie w ślicznych czerwonych strojach, a żłobek wypełnił się ciepłem i miłością. Tego dnia dzieci wykonywały prace plastyczne-przepiękne serduszka walentynkowe dla swoich rodziców. W ten sposób miały okazję wyrazić swoją miłość i przyjaźń wobec innych osób oraz nauczyły się wyrażać swoje uczucia w kreatywny sposób.

Oprócz tego obchodziliśmy dzień kota. Dzieci miały możliwość  wyklejać wzór kota bibułą. Nauczyły się podstawowych cech charakterystycznych kota oraz poznawały różne rasy.

Podczas dnia dinozaura dzieci poszerzały swoją wiedzę o dinozaurach i bawiły się ich modelami, i przeglądały książki o dinozaurach.

W lutym swoje urodziny świętowali. Michalina, Alex, Leon, Hania. Solenizantom życzymy Wszystkiego Najlepszego!