Maluszkowo

+48 500 055 060

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

 

Katarzyna Łapa
Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie fizyczne, w 2015 roku ukończony kurs „Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”.
Z Maluszkowem związana od 2016 roku,  dyrektor placówki na ulicy Niepodległości i Słocińskiej, a od 2021 na ulicy Lwowskiej. Chcąc podnosić swoje kwalifikacje, uczęszcza na kursy i szkolenia doskonalące jej warsztat pracy. Prywatnie mama 4 letnich bliźniaków – Hani i Antka. W pracy z dziećmi kieruje się zasadą, że dziecko uczy się przez wszystko co robi. Sukcesywnie wprowadza stałe elementy dnia, uczy samodzielności i wiary we własne możliwości. Praca z dziećmi to nie zawód! To pasja!

 

Iwona Gao

Ukończone studia pedagogiczne i kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Pracuje w żłobku od 2022. Praca z maluchami to moja pasja, daje mi dużo radości i spełnienia. Bardzo ważne dla mnie jest budowanie relacji z dziećmi opartej na zaufaniu, bliskości i wzajemnym szacunku. Codziennie staram się stwarzać jak najlepsze warunki dla zabawy i wszechstronnego rozwoju moich podopiecznych. Uśmiech dziecka jest dla mnie wielką motywacją i daje energię do dalszej pracy.

 

Magdalena Zięba

Ukończyła kurs „Opiekunka dziecięca w żłobku lub klubie dziecięcym „. Doświadczenie zdobyła odbywając staż w żłobku w 2022r. Do zespołu Maluszkowo dołączyła w 2022 roku. Praca w żłobku sprawia jej wiele satysfakcji widząc uśmiechnięte twarze dzieci, rozwijające swoje umiejętności. Chce zadbać o bezpieczeństwo dzieci, rozwój i dobrą zabawę.

 

Lidia Bytnar

Ukończyła kurs „opiekunka dziecięca w żłobku lub w klubie dziecięcym”. Doświadczenie swoje zdobyła pracując jako opiekunka w żłobku od 2015 roku. Do zespołu Maluszkowo dołączyła w 2021 roku. Praca w żłobku sprawia jej wielką radość, każdego dnia stara się by buzie naszych maluchów były uśmiechnięte, by pod jej opieka czuły się pewne, bezpieczne i mogły wszechstronnie się rozwijać.

 

Ewa Jania Pasławska

Pracę w Maluszkowo rozpoczęłam w 2021 roku, wcześniej również pracowałam w żłobku. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Szybko nawiązuje kontakt z maluszkami, lubię dzieci a one lubią mnie. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.