Maluszkowo

+48 509 555 440

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Edyta absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w żłobku w Krakowie. Pogodna, uśmiechnięta, ciepła kreatywna, zawsze gotowa do pracy i zabawy z dziećmi. Z placówką Maluszkowo związana od listopada 2023r. 
Ciocia Dorotka ukończyła kurs opiekunki dziecięcej oraz szkolenie z zakresu Animator czasu wolnego. Praca z dziećmi sprawia jej dużo radości, życzliwa , pracowita i zawsze uśmiechnięta, zaangażowana.

Ciocia Bogusia – opiekunka dziecięca. Pełni rolę kierownika placówki. Jest osobą pogodną, pracowitą, cierpliwą, serdeczną, starająca się zapewnić każdemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Ze żłobkiem Maluszkowo jest związana od marca 2018r.

Ciocia Wiktoria studentka pedagogiki, doswiadczenie w pracy z dziećmi zdobywa od października 2022. Pogodna , kreatywna, praca z dziećmi sprawia jej dużo radości.

Ciocia Dominika absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej . Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas licznych praktyk. praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję i zadowolenie. Pogodna , serdeczna uśmiechnięta, i godna zaufania. Z placówką Maluszkowo związana od września 2023r.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś. Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać. Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.