Maluszkowo

+48 502 615 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Kasia – opiekunka dziecięca w grupie „Mali Lotnicy”, kierownik placówki „Mała Politechnika”. Ukończyła: Studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z pracą socjalną oraz studia podyplomowe: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Doświadczenie w opiece nad dziećmi nabyła podczas wieloletniej już pracy w żłobku. Z Maluszkowo związana jest od początku jej powstania tj. 10 lat. Do jej zadań należy również organizacja pracy w żłobku i dbanie o przyjazną atmosferę wśród pracowników. To odpowiedzialna, wesoła i empatyczna osoba, która swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Praca w żłobku sprawia jej radość a uśmiech dziecka i zadowolony rodzic to dla niej satysfakcja i największa motywacja do dalszej pracy. Prywatnie lubi być w ciągłych ruchu, dlatego stara się aktywnie spędzać wolny czas.

Ciocia Klaudia – Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Rzeszowie o specjalizacji Opiekunka Dziecięca. Swoją przygodę zawodową rozpoczęła w 2015 roku. Z Maluszkowo związana od 2017 roku. Szczęśliwa mama dwuletniego szkraba. Jest zawsze uśmiechnięta, lubi aktywny wypoczynek. Praca z dziećmi jest jej pasją, a uśmiech na twarzy dziecka daje jej satysfakcję i poczucie spełnienia.

 

Ciocia Edytka – Z wykształcenia magister, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. Pracę w żłobku Maluszkowo – Mała Politechnika rozpoczęła w 2021 roku. Prowadzi grupę maluszków. Jest osobą kreatywną, otwartą, ciepłą i odpowiedzialną. Największą satysfakcję i radość sprawia jej uśmiech i zadowolenie na twarzy dziecka. W życiu prywatnym jest mamą dwóch wspaniałych córek. Jej pasją jest rysunek. Bardzo lubi malować, zwłaszcza techniką suchych pasteli. Uwielbia wykonywać z dziećmi prace plastyczne, które pozwalają na rozwój dłoni i motoryki małej naszych milusińskich. Swoje zdolności plastyczne wykorzystuje również wykonując dekoracje, które zdobią naszą placówkę.

Ciocia Basia – Ukończyła kurs opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. W Maluszkowo pracuje od roku 2019 na grupie starszaków. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in.: Zumba dla małych dzieci, Gry i zabawy ruchowe, Jak pomóc korzystać dzieciom z emocji, Zaburzenia przetwarzania sensorycznego u małych dzieci, Etapy rozwoju zabawy u dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

 

Jest osoba zawsze uśmiechnięta która lubi aktywnie spędzać czas a praca sprawia jej przyjemność. 

 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.