Maluszkowo

+48 519 555 994

Karta zgłoszeniowa (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Pani Angelika – pedagog oraz pomoc nauczyciela w grupie Małych Fizyków. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ceni sobie prace z dziećmi, dostosowuje warunki pracy do możliwości i indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Wolnych chwilach uwielbia podróżować.

Pani Ewelina – nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie Małych Architektów . Jest absolwentką studiów pedagogicznych, a obecnie kontynuuję swoją edukację na

kierunku psychologii. Jej pasją od zawsze było otaczanie się dziecięcą radością i energią, dlatego wybrała ścieżkę pracy zawodowej w przedszkolu.

Jest zwolenniczką kreatywnego podejścia do edukacji, które pozwala dzieciom rozwijać swoje zdolności i pasje, a doświadczenie w pracy z najmłodszymi pozwala jej podejść do każdego malucha indywidualnie, dbając o jego potrzeby i wszechstronny rozwój.

Poza pracą z dziećmi, pasjonuje ją psychologia, która daje narzędzia do lepszego zrozumienia ludzkiego umysłu i emocji. Interesuje się również literaturą dziecięcą oraz aktywnością na świeżym powietrzu, co pomaga w tworzeniu inspirującego i wszechstronnego otoczenia edukacyjnego.

Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania, gotowa do współpracy z rodzicami i innymi profesjonalistami, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju i nauki.

 

Pani Natalka – nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie Małych Matematyków . Z  przedszkolem Maluszkowo związana od 2019 roku. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna 

i wczesnoszkolną z edukacją włączającą Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu oraz terapeuta zajęciowy Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Pani Natalka jest osobą uśmiechniętą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia. W wolnych chwilach lubi czytać książki, pływać oraz jeździć na rolkach. Praca na stanowisku nauczyciela pozwala jej wykorzystać, a także pogłębić wiedzę

i umiejętności w zakresie prowadzenia dokumentacji pedagogicznej,
dbania o rozwój i zainteresowania| dzieci oraz organizowania zajęć i imprez 

o charakterze dydaktycznym, wychowawczym i kulturalnym. Praca z dziećmi jest dla niej realizacją pasji oraz najlepszą okazją do rozwoju osobistego.

 

 Pani Agnieszka – pomoc nauczyciela w grupie Małych Architektów. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła  pracując w szkole jako pomoc nauczyciela. Ceni sobie prace z dziećmi, które mobilizują ja do kreatywnych pomysłów. Jest osobą miłą, cierpliwą, opiekuńczą. Z placówką Maluszkowo związana jest od 2022 roku.

Pani Kamila – nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie Małych Fizyków. Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Collegium Humanum. Ukończyła również szkołę policealną na kierunku opiekun dziecięcy. Jest osobą cierpliwą, uśmiechniętą, charyzmatyczną i ma głowę pełną pomysłów. Świetnie dogaduje się z dziećmi i potrafi dostosować pracę do ich potrzeb i możliwości. Ogromną satysfakcję sprawia jej nawet najmniejszy krok w przód każdego dziecka i potrafi docenić jego osiągnięcia. W wolnej chwili lubi malować, czytać i spacerować.

Pani Agatka – pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego w grupie Małych Matematyków, od lipca 2021 r. związana z przedszkolem Maluszkowo. Z wykształcenia Technik Geodeta, ukończyła również kurs opiekunki dziecięcej. Doświadczenie zdobywała prywatnie opiekując się dziećmi. Jest osobą pogodną, cierpliwą, pracowitą z ogromnym sercem do dzieci. Ma głowę pełną  pomysłów i inspiracji na ciekawe prace plastyczne i dekoracje.  W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze, pływanie, czytanie książek ale przede wszystkim ceni sobie czas spędzony z najbliższymi. Dzięki pracy 

z dziećmi uczy się patrzeć na świat ich oczami oraz jednocześnie tłumaczyć to co, nowe i niezrozumiałe.

Pani Patrycja (logopeda) – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe z logopedii. Doświadczenie zdobywała w placówkach specjalnych oraz oświatowych. Odbyła liczne kursy i szkolenia m.in. III stopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowania w pracy terapeutycznej 

z osobami ze spektrum autyzmu, II stopniowy kurs z zakresu masażu logopedycznego, Stymulacja traktu ustno – twarzowego, Terapia dziecięcej apraksji mowy, ORM, afazji motorycznej i rozwojowej wg zasad motorycznego uczenia, Trening umiejętności społecznych, Miogopedia – terapia miofunkcjonalna w praktyce, ETT-HNO Elastyczny terapeutyczny Taping 

w logopedii/neurologopedii,Diagnoza wędzidełek jamy ustnej. Na co dzień czas wolny poświęcam na czytanie książek, wycieczki rowerowe oraz zabawy z dwoma kotami.

 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.