Maluszkowo

+48 533 324 716

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Gocha – Opiekunka dziecięca absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego pełni rolę kierownika placówki ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od 2018 roku. Praca z małymi dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Kieruję się przede wszystkim troską o ich bezpieczeństwo ale również o ich prawidłowy rozwój. W łatwy sposób nawiązuję z dziećmi kontakt, zdobywając ich sympatię i zaufanie.

Ciocia Ewelina – Opiekunka dziecięca – absolwentka WSIZ Rzeszów. Ma ukończony kurs na opiekunkę dziecięcą. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od 2019 roku. W swojej pracy zawsze kieruje się dobrem dziecka. Uwielbia pracę z dziećmi, bardzo łatwo nawiązuję z nimi kontakt, sprawia jej to wiele radości oraz satysfakcji. Organizuje różne zabawy z dziećmi oraz wykonuje z
nimi prace plastyczne.

Ciocia Lidia – Opiekunka dziecięca – Ukończyłam Studium Wychowania Przedszkolnego oraz Medyczne Studium Zawodowe na wydziale Opiekunek dziecięcych w Rzeszowie. Z Maluszkowem związana od 2022. Jestem osobą radosną, ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania. Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości. W łatwy sposób nawiązuje z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla mnie to, żeby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją. Prywatnie lubię taniec muzykę oraz fitness.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś. Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać. Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.