Maluszkowo

+48 502 352 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Ula – opiekunka dziecięca. Ukończyła KUL – wydział pedagogiki oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki przedszkolnej. W naszej placówce pracuje od 2019 roku.

Ciocia Ewa – opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. W naszej placówce pracuje od 2019 roku.

Ciocia Monika – opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku oraz kurs animatora oraz zabaw dziecięcych. W naszej placówce pracuje od sierpnia 2020 roku.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś. Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać. Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.