Maluszkowo

+48 500 215 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Asia – mama trójki dzieci, aktualnie kończy studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna ze specjalizacją języka angielskiego. Kurs opiekunki dziecięcej ukończyła w sierpniu 2021 roku. Posiada 15 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku niemowlęcym i przeszkolnym. Bardzo ciepła, empatyczna i wyrozumiała. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od kwietnia 2021 roku.

Ciocia Ola – prywatnie mama 8 letniego Michała, aktualnie jest na trzecim semestrze Terapii zajęciowej w szkole medycznej. Uczestniczy w wolontariacie „Druga szansa”. Posiada 10 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Serdeczna i opiekuńcza, 

z poczuciem humoru. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od maja 2022 roku.

Ciocia Dorota – kurs opiekunki dziecięcej ukończyła w 2021 roku. Posiada 5 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku niemowlęcym 

i przedszkolnym. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od lutego 2023 roku. Jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą i opiekuńczą.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.