Maluszkowo

+48 509 555 440

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

źródło: Maluszkowo

W lutym obchodziliśmy 3 urodziny Kacperka i tym samym było to jego trzecie przyjęcie urodzinowe obchodzone w naszym żłobku. Wspólnie zaśpiewaliśmy Kacperkowi „Sto lat”, złożyliśmy życzenia. Były tańce z balonami, prezenty. Kacperkowi życzymy wszystkiego co najwspanialsze, najpiękniejsze i najlepsze.

9 lutego w naszym żłobku odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w żłobku pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, strażaków, Spider-Mana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi opiekunkami w zabawie. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom.

14 lutego obchodziliśmy walentynki. W tym dniu w salach królował kolor czerwony, a głównym symbolem dekoracji były czerwone serduszka. Tego dnia zajęcia i wspólna zabawa zachęcały dzieci do integracji i radości z przebywania ze sobą. Maluchy pięknie kolorowały walentynkowe prace, tańczyły przy piosenkach, a w powietrzu unosiły się serduszkowe balony.

17 lutego obchodziliśmy dzień kota. To właśnie kotki tego dnia były głównymi bohaterami zajęć. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od rozmowy na temat kotów, obejrzeliśmy kilka zdjęć przedstawiających koty i ich zachowanie. Wiele radości naszym maluchom sprawiły zabawy: kocie polowanie oraz zabawa ruchowa przy piosence „My jesteśmy kotki dwa”, przy której dzieci pokazywały różne części ciała kociego przyjaciela.

20 lutego obchodziliśmy dzień pizzy. Dzieci bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. Maluszki z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy.