Maluszkowo

+48 517 515 555

Karta zgłoszeniowa (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Pani Natalia ukończyła studia magisterskie z pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiada kurs „Agresywne dziecko- gry i zabawy rozładowujące napięcia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej” 

oraz „Techniki wyciszające i relaksacyjne w edukacji przedszkolnej 

i wczesnoszkolnej”. Jest nauczycielem wychowania przedszkolnego 

w Maluszkowo od września 2022 roku. Ceni sobie pracę z dziećmi, stara się dbać o ich wszechstronny rozwój a przede wszystkim o to aby czuły się przy niej komfortowo i swobodnie. Praca to jej pasja, która sprawia jej wiele satysfakcji i radości. 

Pani Aleksandra – absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na UMCS w Lublinie. Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika małego dziecka na Lubelskiej Akademii WSEI w Lublinie. Do zawodu szkoliła się również na kursie „Szkoła dla rodziców i wychowawców – Jak wychowywać i uczyć z miłością”. Z przedszkolem jest związana od października 2022 roku. W swojej pracy stara się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie, zwracając uwagę na jego umiejętności i zainteresowania. Uważa, że podstawą współpracy z dziećmi jest wyrozumiałość i zabawa, dlatego dba, aby na co dzień było dużo radości i wzajemnej akceptacji. Prywatnie interesuje się muzyką i tańcem.

Wkrótce więcej…

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.