Maluszkowo

+ 48 502 465 555

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

ALEKSANDRA WÓJCIK: Magister Wychowania Przedszkolnego o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Ukończyła kurs o specjalności ,, Praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu”. Na piedestale w szczególności stawia, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w jej towarzystwie, rozwijały się w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Bardzo angażuje się w swoją pracę, a kontakt z dziećmi sprawia jej wiele radości. Posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi. Szczególny nacisk kładzie na wszechstronny rozwój dzieci poprzez zabawę, jak wszelkie innowacyjne metody. Osoba ambitna, otwarta, cierpliwa, opanowana, ciepła, życzliwa, kreatywna. W wolnym czasie lubi spędzać z rodzina i znajomymi. Pracę z przedszkolem miała okazję rozpocząć od 2021 roku.
 
JOLANTA KRZYSZTOŃ: nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Jest animatorką społeczną  i czasu wolnego. To osoba cierpliwa, empatyczna i nastawiona na współpracę. Odbyte szkolenia, warsztaty i działalność naukowa pomagają jej kształtować indywidualne możliwości podopiecznych. Lubi obserwować postępy Przedszkolaków i motywować ich w dążeniu do celu.  Do każdego podchodzi z szacunkiem wiedząc, iż każde dziecko jest indywidualistą.
 
 
MONIKA PIEKIEŁEK: opiekunka dziecięca/ pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego. Ukończyła certyfikowany kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Z placówką MALUSZKOWO związana jest od 2020 roku. Swoje doświadczenie zdobyła podczas praktyki, stażu i pracy w żłobku i przedszkolu. Jest osobą, która angażuje się w swoją pracę. Uważa, iż kreatywność to klucz do serc maluchów, które uwielbiają niestandardowe zabawy z wykorzystaniem wyobraźni. Czas z dziećmi wypełnia troską, czułymi gestami, uśmiechem, dzięki temu szybko nawiązuje przyjacielskie kontakty z dziećmi.
 
     KLAUDIA KOZUBEK: pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Rzeszowie. W 2022roku zaczęła pracę w „Maluszkowo”. Jest osobą pogodną, kreatywną i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia Jej mnóstwo radości i motywacji do dalszego rozwoju. Dzieci zawsze mogą liczyć na Jej zrozumienie i wsparcie w każdej sytuacji. Ogromne znaczenie ma dla Niej budowanie dobrych relacji z grupie opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. 

KLAUDIA WIECZERZAK: Osoba prowadząca zajęcia z zakresu wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Praca Socjalna oraz studia podyplomowe przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela w Uniwersytecie Rzeszowskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując na stanowisku pomocy nauczyciela, wspomagając dzieci ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera w jednej ze szkół podstawowych w Rzeszowie. Tym samym uczestnicząc również w zajęciach w oddziale przedszkolnym. Pracę w Maluszkowo rozpoczęła w październiku 2023r. Praca z dziećmi jest dla niej niezwykle istotna, dającą mnóstwo radości i satysfakcji. W pracy z dziećmi stawia na postawę wspierającą wobec dzieci: cierpliwość, empatię, umiejętność słuchania, a co najważniejsze to zapewnienie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju. Budowanie relacji z dzieckiem opiera na poświęceniu uwagi każdemu dziecku, zainteresowaniu jego sprawami, towarzyszeniu w codziennych czynnościach, przekazywaniu własnego ciepła i pogody ducha, a także motywowaniu.

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.