Maluszkowo

+48 515 055 955

Karty zgłoszeniowe (edytowalna | PDF)

W Maluszkowo zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowaną kadrę, zobligowaną do otwartej postawy wobec dziecka, szanowania jego praw i umiejętnego, przemyślanego stymulowania rozwoju małego człowieka.

Zapewniamy wszystkim członkom naszego zespołu możliwości rozwoju po to, żeby poznawać nowe metody edukacji maluchów i nieustannie wzbogacać warsztat ich pracy organizując szkolenia jak i wspierając własne inicjatywy.

Maluszkowo tworzone jest przez ludzi z pasją do życia i pracy.

Ciocia Beata (opiekunka dziecięca) – ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Pełni rolę kierownika placówki. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od 2019 roku. Lata praktyki, wiedzy i doświadczeń wykorzystuje w pracy z dziećmi, dbając o ich bezpieczeństwo i wspierając ich rozwój. Każdy nawet mały postęp dziecka traktuje jak swój wielki sukces. Obowiązkowa, sumienna, a powierzone jej zadania wykonuje z dużym zaangażowaniem. Ceni sobie dobrą współpracę i komunikację z rodzicami oraz kadrą żłobka.


Ciocia Asia (opiekunka dziecięca) – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako opiekunka dziecięca w żłobku Słodki Bobasek. Swoje kwalifikacje pogłębia poprzez uczestnictwo w szkoleniach z tematyki funkcjonowania i rozwoju dziecka. W swojej pracy zawsze kieruje się dobrem dziecka. Dąży do jego wszechstronnego rozwoju. Stara się dostrzegać jego indywidualne potrzeby i zainteresowania oraz wspierać harmonijny rozwój, rozbudzając jednocześnie wiarę we własne możliwości i zachęcając do samodzielnego działania. Ogromne znaczenie ma dla niej budowanie dobrych relacji w grupie opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od września 2021 roku.

Ciocia Magda (opiekunka dziecięca) – ukończyła kurs opiekunki dziecięcej, studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej, cały czas się doszkala, by podnosić kwalifikacje i zdobywać wiedzę. Od ponad siedmiu lat zajmuje się opieką nad dziećmi w różnym wieku – począwszy od 4 miesięcznych maluchów po dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Jest osobą ciepłą, miłą, zawsze uśmiechniętą. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od lipca 2021 roku.

 

Ciocia Ula (opiekunka dziecięca) – Mama dwójki dorosłych już dzieci. Doświadczenie zdobywała pracując w szkole z dziećmi autystycznymi oraz w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Ze żłobkiem Maluszkowo związana od października 2021. Ceni sobie pracę z dziećmi, które mobilizują ją  do nieszablonowych, kreatywnych pomysłów. Jej motto brzmi „dzieciaki to sama radość i zero nudy” Ma serce otwarte na każde dziecko, a innowacyjnymi metodami umila im wspólnie spędzony czas. 

 

Ciocia Sabina (opiekunka dziecięca) – ukończyła szkołę w specjalności Asystent nauczyciela przedszkola oraz kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w przedszkolu i żłobku. Jest osobą miłą, pracowitą, cierpliwą i opiekuńczą. Z placówką  Maluszkowo jest związana od lipca 2022 roku

 
 

Ciocia Danusia pełni funkcje pracownika obsługi, a jej codzienną misją jest utrzymanie porządku w naszym żłobku, przestrzeganie zasad dezynfekcji i stosowanie dobrych praktyk higienicznych zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Choć nie jest opiekunką to jest znana i lubiana przez wszystkie dzieci, codziennie uśmiechnięta i życzliwa. 

Założycielką i pomysłodawcą Maluszkowo jest Ania Lubaś.

Jej historia z tworzeniem wyjątkowych miejsc dla dzieciaków rozpoczęła się właśnie od potrzeby zapewnienia jej własnemu synkowi jak najlepszej opieki co jest całą genezą powstania placówek z bliskościowym podejściem. 

Ania to pasjonatka biegania, która w swoim „biegowym CV” ma np. ukończenie jednego z największych maratonów na świecie – Maratonu w Berlinie. Nikogo to teraz nie zaskoczy, ale jest ona osobą niezwykle energiczną, zaradną i profesjonalną w każdym swoim działaniu. Swoim pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego, kto ma przyjemność ją poznać.


Powinniśmy od tego zacząć – Ania to przede wszystkim oddana mama dwójki dzieci – 8-letniej Mileny i 10-letniego Oskara.